Drodzy klienci! Zamówienia na weekend majowy (1-3.05) zostaną wysłane zbiorczo w sobotę 1.05. 

Jedz to, co lubisz
i czuj się świetnie!

U Charliego wierzymy w jedzenie intuicyjne. Gdy posłuchasz swojego ciała, to okaże się, że ono doskonale wie czego potrzebuje.

 

Nasza filozofia jedzenia jest przeciwna tradycyjnym dietom: nie narzuca wskazówek, czego unikać oraz co i kiedy jeść.

 

Zamiast tego uczy, że jesteś najlepszą osobą – jedyną osobą – do dokonywania tych wyborów.

food_plate_01

Wybierz wielkość porcji

Wybierz liczbę
dań

Wybierz ulubione dania 

Zamień,
jeśli masz
ochotę

Intuicyjna kuchnia Charliego

Odrzucamy mentalność dietetyczną

Odrzucamy głodzenie się i rezygnację z przyjemności. Mentalność dietetyczna to wiara, że ktoś opracował skuteczną dla Ciebie dietę. Intuicyjne odżywianie polega na słuchaniu siebie, czyli jest anty-dietą.

Najważniejsze jest dobre samopoczucie

Wierzymy, że czujemy się dobrze, gdy jedzenie jest przyjemne. Carpe diem! Zjedz posiłek, który Ci smakuje. Jedz uważnie i świadomie. Ciesz się smakiem. Nawet, gdy jest to krótki posiłek w biegu.

Najlepsze składniki = zdrowe jedzenie

„Jesteś tym, co jesz.” – ta stara maksyma jest nadal aktualna. Mało przetworzone i świeże pokarmy są najlepsze dla ludzkiego ciała. O składnikach w Charlie Delivery poczytasz tutaj.

Aktywność fizyczna jest tak samo ważna, jak żywienie

Dla dobrego samopoczucia, pyszne jedzenie zawsze idzie w parze z ruchem. Znajdź sposoby na ruch, które naprawdę lubisz. Przenieś koncentrację z utraty wagi na poczucie energii, siły i życia.

Szacunek do własnego ciała

Zamiast krytykować swoje ciało za to, jak wygląda i co jest z nim nie tak, rozpoznaj je jako zdolne i piękne, takie jakie jest.

Jakie efekty daje
intuicyjne żywienie?

Po prostu czujesz się dobrze! W badaniach naukowych nazwano jedną główną zaletę intuicyjnego odżywiania: lepszy stan zdrowia psychicznego.

 

Uczestnicy badań poprawili swoją samoocenę, obraz ciała i ogólną jakość życia, jednocześnie doświadczając mniej depresji i lęku.

Jak zacząć?

Z Charliem! Wybierz menu, które Ci się podoba i intuicyjnie dobierz wielkość porcji. Jeżeli będą za duże lub za małe, w następnym zamówieniu zmień kaloryczność.

 

Masz ulubione smaki? Każdego dnia możesz wybrać posiłki z kilkunastu opcji do wyboru!